Kávový Catering

Skvělá káva na vaši akci

Firemní akce, konference, nebo svatba? Vaši hosté vždy uvítají výbornou kávu. A s naším kávovým cateringem jim ji dopřejete v plné parádě.

Kávový catering na míru

Milujeme akce, na kterých výborná káva teče proudem. A proto vám rádi připravíme kávový catering přímo na míru. Chcete mít logo své firmy na kelímcích nebo rovnou na samotném kávovém stánku? Žádný problém. Máte 10 nebo 200 hostů? My se tomu přizpůsobíme a všem dopřejeme skvělý kávový zážitek.

Group 113

menší akce

 • bar s jedním baristou
 • cappuccino, latte, espresso
 • produkce 40 – 60 nápojů za hodinu
 • velikost prostoru 6 – 10 m2
 • vhodné pro menší akce nebo jako doplněk stávajícího cateringu

Group 114

větší akce

 • bar se dvěma baristy
 • cappuccino, latte, espresso
 • produkce 80 – 120 nápojů za hodinu
 • velikost prostoru 9 – 18 m2
 • doplňkový prodej nealkoholických nápojů
 • sladké občerstvení (dorty, koláče, zákusky)
 • vhodné pro střední a větší akce

 

 

Pokud byste nás chtěli na své akci, neváhejte nás kontaktovat nebo zaslat poptávku viz. formulář níže.

Rádi vám poradíme a se vším pomůžeme.

 

 

Nevyplňujte toto pole:

Káva nás prostě baví...

Ve světě výběrové kávy nás neustále něco fascinuje a překvapuje. Jsou to především nové a nové vůně, chutě a způsoby přípravy, které neustále objevujeme. Přesně to byl ten impulz, na základě kterého jsme se před lety vrhli na pražení a prodej kávy.

Mám chuť na pořádnou kávu

Kávový eshop

Prodej kávy? To prostě milujeme. Na našem eshopu naleznete vše co správný kávomilec potřebuje. Čerstvě praženou kávu na espresso, alternativní přípravu, ale i spoustu kávového příslušenství.

Mám chuť na pořádnou kávu

Snižujeme uhlíkovou stopu

Při pražení kávy nám vzniká biologický odpad. Jsou to kávové slupky nebo také pergamon, který rozdáváme zahrádkářům v našem okolí či zákazníkům jako hnojivo. Pokud Vám přijde objednávka naší kávy v již použité krabici, nedivte se. I tímto způsobem se snažíme, aby náš prodej kávy byl šetrný k přírodě.

Mám chuť na pořádnou kávu

káva do druhého dne u vás

Vaši objednávce se věnujeme hned, jak k nám přijde. Zpravidla sa k nám ji daří ješte tentýž den expedovat k Vám. Do druhého dne si tak svoji objednanou kávu můžete vychutnávat v pohodlí Vašeho domova.

káva ze všech koutů světa

Spolupracujeme hned s několika evropskými a českými importéry, kteří pro nás dováží kávu od producentů, z celého světa. Ná základě vzorků, které si předem vyžádáme, se rozhodujeme, které kávy nakoupíme a necháme dovést k nám do pražírny, abychom je následně mohli upražit a nabídnout Vám je na našem e-shopu

káva pro všechny

Výběrem kávových odrůd, druhem zpracování ale třeba i způsobem pražení se Vám snažíme nabídnout takové kávy, aby si u nás vybral opravdu každý. Ať už jste milovníkem hutného a silného espressa, lehkým ovocně svěžím filtrem či "starým dobrým turkem".

top servis

Jste kavávarna, kancelář, hotel či koncový zákazník? Neděláme rozdíly. Vždy nám jde o to, abyste s naším přístupem a našimi službami byli maximálně spokojení. Na Vaše dotazy a zprávy reagujeme rychle a flexibilně.